Dlaczego warto skorzystać z oferty Baltica Heaven?

Jeśli szukasz idealnego miejsca do odpoczynku, możesz wybrać atrakcyjną ofertę Baltica Heaven Rogowo. Gwarantuje możliwość łatwej rezerwacji, czytelne procedury i profesjonalną obsługę. Właściciele apartamentów mogą oddać swoją nieruchomość w zarządzanie. W ten sposób mogą sporo zarobić. Są spokojni, że ich posiadłość znajduje się w dobrych rękach, nie tracąc przy tym możliwości rozporządzania apartamentem.

Wyjątkowe położenie

Malownicze Rogowo rozciąga się wzdłuż Bałtyku. Występuje tutaj szeroka i piękna plaża, z drobnym, czystym i jasnym piaskiem. Nie ma tutaj rozbudowanej bazy noclegowej, dlatego miejscowość nie jest zatłoczona nawet w szczycie sezonu. Do plaży prowadzą krótkie i łagodne ścieżki, prowadzące od głównej drogi. Wybrzeże otoczone jest lasami mieszanymi. Zakończone są małymi skarpami od strony plaży. Po jednej stronie Rogowa znajduje się Bałtyk, a po drugiej jezioro Resko Przymorskie. Oferuje sporo atrakcji dla turystów. Można wędkować, jeździć rowerem wodnym i uprawiać kitesurfing.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Baltica Heaven?

Piękna miejscowość

Rogowo liczy 300 mieszkańców. Dane pochodzą z 2009 roku. Kilka bloków mieszkalnych tworzy osiedle. Uzupełniają starszą zabudowę, która przybrała formę domów o typowej architekturze. W tej pięknej miejscowości zlokalizowanych jest kilka eleganckich ośrodków wypoczynkowych. We wschodniej części Rogowa powstało osiedle nowoczesnych domów szeregowych. W tej części trwa budowa Baltic Heaven Rogowo. Otulona jest lasami z trzech stron. Przez wiele lat do Rogowa nie przyjeżdżali turyści. Mieściła się tutaj bowiem jednostka wojskowa. Dlatego różni się od innych nadbałtyckich miejscowości. Wyróżnia się niezwykłym spokojem i wyjątkową harmonią. Niedaleko znajduje się pełna infrastruktura miejska. Jeśli marzysz o odpoczynku od zgiełku, skorzystaj z oferty.

Wygodna infrastruktura

W 2011 roku została zmodernizowana droga, biegnąca przez Rogowo. Urocza miejscowość znajduje się w pobliżu Dźwirzyna, Kołobrzegu, Mrzeżyna, Trzebiatowa i Gryfic. Przy okazji powstała komfortowa asfaltowa ścieżka rowerowa. Od Kołobrzega do Trzebiatowo jeździ regularnie wiele autobusów. Jednym z przystanków jest Rogowo. Stacje PKP znajdują się najbliżej w Trzebiatowie i Kołobrzegu. Z okolicznego Mrzeżyna realizowanych jest wiele połączeń do różnych zakątków Polski. Lotnisko w Goleniowie, koło Szczecina znajduje się niecałe 90 km od Rogowa.

Inwestycja Baltica Heaven

Inwestycja docelowo ma liczyć 17 budynków na obszarze ponad 1,6 ha. Mają kierować całoroczną ofertę do turystów. Budowa ma być realizowana w trzech etapach. W ofercie mają się znaleźć luksusowe lokale wypoczynkowe. Będą się różnić metrażem i układem. Mają być zlokalizowane w apartamentowcu i kameralnych i przytulnych domkach, typu bliźniak. W każdym z nich zaplanowano 4 odrębne lokale, które można bez problemu łączyć w pionie.

W apartamentowcu będzie można wspaniale się zrelaksować. Zaplanowano w nim profesjonalną salkę fitness i saunę parową. Przewidziano też małą gastronomię. W pobliżu znajdzie się basen zewnętrzny z brodzikami. Kolejną atrakcją będzie kojący szum kaskady. Ma spływać do basenu z małego budynku, odpowiedzialnego za jego obsługę.

Artykuł przygotowany przy współpracy z serwisem Baltica Heaven - luksusowe apartamenty Dźwirzyno w atrakcyjnej cenie