Nowe inwestycje mieszkaniowe pod Krakowem

Kraków od lat bardzo intensywnie się rozwija. Coraz więcej jego mieszkańców poszukuje domów do zamieszkania, które będą położone blisko Krakowa, ale nie bezpośrednio na terenie miasta. Jest to podyktowanie chęcią mieszkania w spokojnej, pełnej zieleni okolicy przy zachowaniu doskonałej komunikacji z miastem. Odpowiedzią na takie potrzeby są domy na sprzedaż pod Krakowem, które powstają z inicjatywy małopolskiego dewelopera, firmy Invest House.

Czym na tle innych inwestycji wyróżniają się domy Invest House?

Invest House to znany i ceniony małopolski deweloper z ponad 20 letnią historią. Jest to firma o polskim rodowodzie i kapitale, którego głównym celem jest spełnianie marzeń mieszkańców Małopolski o własnym, w pełni nowoczesnym i komfortowym domu – miejscu, które będzie idealne do życia dla całej rodziny oraz będzie sprzyjało rozwijaniu ich pasji.

Invest House specjalizuje się głownie w projektowaniu oraz realizowaniu inwestycji mieszkaniowych pod postacią domów jednorodzinnych wolnostojących, w zabudowie szeregowej oraz popularnych bliźniaków. Ogromne zainteresowanie Krakowian domami dotychczas oferowanymi przez dewelopera sprawiło, że powstają kolejne osiedla, które są odpowiedzią na potrzeby ludzi poszukujących idealnego miejsca do zamieszkania w bliskim sąsiedztwie Krakowa.

Domy na sprzedaż pod Krakowem realizowane przez Invest House łączą w sobie nowoczesny design, wysokie walory użytkowe oraz tak pożądaną przez mieszkańców wielkich miast bliskość przyrody. Do ich budowy wykorzystywane są najlepszej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, które gwarantują komfortowe oraz w pełni bezpieczne korzystanie z gotowej inwestycji przez wiele kolejnych lat oraz nadają atrakcyjny wygląd poszczególnym domom i całym osiedlom.

Domy na sprzedaż pod Krakowem – zielone osiedla, na których warto zamieszkać

Wśród inwestycji realizowanych przez Invest House na szczególną uwagę zasługuje osiedle mieszkalne Zielony Gaik położone w północnej części Krakowa. To kameralna inwestycja, która składa się w sumie z 7 domów w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojącej. Wybór domu na terenie osiedla to doskonała inwestycja dla osób kochających przyrodę oraz poszukujących nowoczesnego domu na długie lata.

Nowe inwestycje mieszkaniowe pod Krakowem

Osiedle Zielony Gaik położone jest w spokojnej, bardzo zielonej okolicy Krakowa, w której sąsiedztwie nie powstaną żadne inne inwestycje budowlane. Gwarantuje to plan zagospodarowania przestrzennego „Tonie – Łąki”, według którego założeń tereny okalające osiedle mają zachować swój rolniczy charakter. W niedalekiej przyszłości w pobliżu osiedla Zielony Gaik ma powstać także park rekreacyjno-wypoczynkowy z wytyczonymi ścieżkami rowerowymi.

Kolejną inwestycją mieszkalną w okolicach Krakowa, którą warto wziąć pod uwagę poszukując spokojnego i bezpiecznego miejsca do zamieszkania, jest osiedle ParkEko położone w Niepołomicach. Dobra komunikacja z centrum Krakowa oraz pozostałymi dzielnicami miasta pozwala pokonać dystans dzielący osiedle od stolicy Małopolski w zaledwie pół godziny jazdy samochodem.

ParkEko to rozbudowane osiedle, na którym łącznie ma powstać 120 domów w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Budynki mają zróżnicowaną powierzchnię od 115 do 175 m2, co pozwala każdemu zainteresowanemu na wybór mieszkania idealnie dostosowanego do jego preferencji oraz liczebności rodziny. Z całą ofertą firmy Invest House oraz pozostałymi aktualnie realizowanymi przez nią inwestycjami można zapoznać się na stronie Invest-House.com.pl.